Urlop Twoich marzeń z Melissa Odabash

Informacja prasowa

Wakacyjne wyjazdy to nie lada wyzwanie. Musimy dostosować swoją garderobę do różnicy temperatur. Musimy pamiętać o odpowiednich akcesoriach, które ochronią nas przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Musimy przede wszystkim pamiętać o tym, aby być sobą! Jak osiągnąć kompromis? Pomoże w tym marka Melissa Odabash.

Sukienki Melissa Odabash- Twój must have

Podczas letnich wyjazdów niezwykle ważne jest posiadanie w swojej walizce kilka lekkich sukienek. W zależności od wzoru możemy nosić je na plażę, na spacer po mieście czy na wieczorne przyjęcia. Sukienka może stanowić także lekką narzutkę na strój kąpielowy w ciągu dnia spędzanego nad wodą. W ofercie marki Melissa Odabash znajdziemy zarówno sukienki maxi, jak i mini. Posiadają one delikatne kolory oraz subtelne wzory. Do stylizacji warto dobrać wysokie sandały na koturnie oraz dużą, plażową torbę.

Dzień na plaży

W czasie urlopu często spędzamy całe dnie na plaży. Aby taki dzień upłynął nam przyjemnie, warto zabrać ze sobą kilka bazowych elementów. Świetnie sprawdzi się pareo, dzięki któremu będziemy mogły swobodnie spacerować po piaszczystej plaży. Musimy zabrać ze sobą także wygodny strój kąpielowy, dzięki któremu efektownie się opalimy. Warto pamiętać o dopasowaniu stroju kąpielowego, aby był on wygodny podczas pływania. W ofercie znajdziemy wyjątkowy, zielony strój kąpielowy z efektownym wycięciem w talii. Podkreśla on kobiecą sylwetkę przy jednoczesnej maksymalnej wygodzie noszenia. Możemy wybrać także klasyczny, biały strój kąpielowy podkreślający piękną opaleniznę.

Absolutna ochrona z Melissa Odabash

Podczas wakacji musimy zadbać także o zdrowie. Ważne, aby posiadać podstawowe elementy, chroniące naszą głowę, skórę czy oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W swojej walizce warto posiadać lekkie kapelusze damskie, które będą zabezpieczać naszą głowę oraz włosy. Możemy wybrać kapelusze w kolorze białym, brązowym bądź kapelusz słomkowy. Warto wybrać ten, który będzie pasował do większości naszych letnich stylizacji. Do zestawu musimy dodać także duże okulary przeciwsłoneczne z odpowiednim filtrem.

Wakacyjny wyjazd to wielka przyjemność, ale także wyzwanie. Warto się do niego odpowiednio przygotować. Z marką Melissa Odabash stworzysz zestaw must have każdej plażowiczki. Powinny znaleźć się w nim lekkie sukienki, subtelne pareo oraz efektowne kapelusze. To wszystko będzie Ci potrzebne podczas przyjemnego, odprężającego urlopu. (Sprawdź teraz – Via Della Spiga)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top