Rowery trójkołowe elektryczne

Art. sponsorowany

Rowery trójkołowe elektryczne to świetny sposób na jazdę na rowerze dla osób, które mają problemy z utrzymaniem równowagi, ciężej im pokonać większe dystanse z powodu szybkiego męczenia się. Rower trójkołowy to sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzięki niemu osoby, które wcześniej z różnych względów nie mogły uprawiać sportu rowerowego mogą być aktywne w tej dziedzinie, poprawiając kondycję.

Rowery trójkołowe elektryczne dla dorosłych

Warto znać taki niezwykły sprzęt, jak elektryczne rowery trójkołowe, ponieważ to innowacyjne rozwiązanie, stanowiące nowość na polskim rynku. Trójkołowy rower to duży krok, by móc pokonywać większe dystanse, nawet na trudniejszych trasach z pagórkami. Te idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają z różnych przyczyn trudności z  aktywnością fizyczną, a także dla seniorów. Dzięki temu sprzętowi można pokonywać trasy rowerowe, nie przeciążając się. Rower trójkołowy elektryczny to szansa na szybkie, łatwe i przyjemne podróżowanie, obcowanie z naturą. Atutem rowerów elektrycznych jest to, że można pokonać trudne trasy nawet wtedy, kiedy zabraknie już sił.

Lagoon-E to sprzęt dla dorosłych. Nie trzeba się martwić o obsługę roweru, jest ona niezwykle prosta, wystarczy kliknąć On/Off, by ruszyć w trasę. Rowery elektryczne trójkołowe posiadają również przycisk Booster, dzięki któremu można szybkiej jechać, co przydaje się w wielu sytuacjach. O baterię  oraz o ładowanie baterii nie należy się martwić, ponieważ jej łatwe wyjęcie nie przysporzy nikomu większego problemu. Umieszczona jest ona pod koszem. Ładowanie baterii może odbyć się w domu. Dodatkowo rower trójkołowy elektryczny może dodatkowo zostać wyposażony w manetkę napędu ciągłego, razem z regulacją prędkości. To jaki rower ma zasięg uzależnione jest od tego, jakie są warunki podczas użytkowania, stanu nawierzchni, a także jakie warunki fizyczne ma osoba, która korzysta z roweru i wybranego napędu.

elektryczny rower trójkołowy rehabilitacyjny

Rower trójkołowy elektryczny dla młodzieży

Młodzież powyżej 14 roku życia może posiadać rowery trójkołowe elektryczne FREEDOM-E. Ten model mogą także użytkować osoby dorosłe. Rower elektryczny to stworzenie szansy na jazdę rowerem mimo trudności z aparatem ruchu, bądź innych. Jeżdżąc rowerem można zaoszczędzić siły, a przy tym przejechać długie kilometry. Długie dystanse w szybkim czasie, bez większego przemęczenia, to jest możliwe. W przypadku tego modelu również korzystanie jest łatwe, bez problemu można sobie z tym poradzić. Guziki On/Off sprawiają, że można ruszyć w trasę. Przycisk BOOSTER sprawi, że szybciej można jechać. Bateria znajduje się z tyłu pod koszem. Jej demontowanie można zrealizować w kilka chwil, dzięki czemu ładowanie baterii może odbyć się w domu. Warunki, w jakich użytkowany jest rower, rodzaj nawierzchni, fizyczne uwarunkowania użytkownika sprzętu i to, jaki został wybrany napęd mają ogromny wpływ na zasięg roweru. Dodatkową opcją jest zaopatrzenie roweru trójkołowego elektrycznego w manetkę napędu ciągłego z regulacją prędkości. Dzięki tej opcji nie ma potrzeby pedałowania.

Elektryczne rowery trójkołowe – możliwość otrzymania dofinansowania

Dla seniora oraz osoby niepełnosprawnej, dla których aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zachowania kondycji, zdrowia. Rowery trójkołowe określa się jako sprzęty rehabilitacyjne. Ze środków programu PFRON można otrzymać dofinansowanie, nawet do 95%.

Rower trójkołowy elektryczny to szansa na życie bez ograniczeń. Udowadnia, że osoby starsze, niepełnosprawne, mające problem z aktywnością fizyczną przez wzgląd na problemu z aparatem ruchu mogą spędzać aktywny, cenny czas na świeżym powietrzu. Obsługa takiego roweru jest prosta, a sama możliwość spędzania czasu w ten sposób dla wielu będzie czystą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top