Sezon jesienny nadciąga – sprawdź jakie płaszcze będą najmodniejsze!

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sezon jesienny to często odpowiedni czas na to, by dokładnie przejrzeć swoją garderobę i jednocześnie wprowadzić do niej kilka zmian. Panie doskonale wiedzą również, że jesień na polskich ulicach to magia kolorów i prawdziwa rewia mody. W sezonie jesiennym w garderobie praktycznie każdej kobiety powinny znaleźć się płaszcze. To właśnie dzięki nim kobiety nie tylko zadbają o to, by zawsze było im ciepło, ale także by świetnie prezentowały się one podczas każdego, jesiennego spaceru. Jednocześnie płasze jesienne to oferta maksymalnie zróżnicowana, a każdy jesienny sezon rządzi się swoimi prawami. Wobec tego jakie jesienne okrycia wierzchnie będą na topie w tym sezonie jesiennym?

Trencz- jesienny płaszcz, który nigdy nie wychodzi z mody

Jeśli panie poszukują płaszcza jesiennego, który praktycznie nigdy nie wychodzi z mody, wówczas mogą one zwrócić uwagę na trencze, jakie można znaleźć chociażby na stronie: femi-love.pl. Dlaczego to właśnie na te modele warto postawić w tym sezonie jesiennym? Otóż trencze są obecne w modzie damskiej już od wielu lat. Co więcej, od początku- kiedy tylko pojawił się na wybiegach u projektantów- zyskały sobie ogromną sławę i podbiły serca kobiet na całym świecie. W efekcie ich popularność nie słabnie już od kilkunastu sezonów i jak na razie nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się zmienić w przyszłości. Wobec tego zdecydowanie się na jesienny trencz może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Płaszcz ten nie tylko jest wyjątkowo modny, ale także ze spokojem będziemy mogły z niego korzystać również przez kilka kolejnych sezonów. Czym charakteryzuje się trencz? Otóż można powiedzieć, że cały jego urok tkwi w jego prostocie. Jest to bowiem długi płaszcz, który może posiadać rząd guzików lub tylko i wyłącznie pasek w talii. Dodatkowo niektóre modele mogą być również ozdobione klapami, jednak nie jest to reguła. Cały sekret trencza tkwi w tym, że dopasuje się on idealnie do praktycznie każdej sylwetki. Nie ma znaczenia czy jesteśmy niższe czy wyższe, czy też mamy bardziej kobiece kształty. Trencz sprawi, że w sezonie jesiennym będziemy się za każdym razem prezentować wyjątkowo i elegancko. Warto na sam koniec dodać, że we wspomnianym już sklepie będziemy mogły znaleźć trencze w różnorodnych kolorach, więc możemy dopasować je idealnie do własnych potrzeb.

Krótkie i dziewczęce, czyli płaszcze w wersji minimalistycznej

Kolejnym płaszczem, na który warto zwrócić uwagę w nadchodzącym sezonie jesiennym jest ten, który reprezentuje prawdziwy i klasyczny minimalizm. Mowa tu w szczególności o płaszczach krótkich, które sięgają albo do linii pośladków, albo tuż poza nią. Takie płaszcze są wyjątkowo dziewczęce i wszystko wskazuje na to, że będą one królować na polskich ulicach w nadchodzącym sezonie. Takie płaszczyki nie posiadają zbyt dużej ilości ozdób i najczęściej zapinane są na rzędy guzików i dysponują niewielkim paskiem w talii. W przypadku takich płaszczy możemy również mówić o tym, że dopasują się one zarówno do stylizacji ze spodniami jak i do stylizacji z sukienkami czy nawet i spódnicami. Oczywiście takie płaszczyki również można dostać w różnorodnych kolorach- nawet tych, które są o wiele bardziej dynamiczne. Warto jednak pamiętać, że tego typu płaszczyki w wersji krótkiej i minimalistycznej o wiele lepiej sprawdzą się w przypadku pań wysokich. Jeśli brakuje nam kilku centymetrów, warto postawić na modele dłuższe, gdyż nie będą one optycznie skracać naszej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top