Torby i torebki -na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Każdego dnia spędzamy dłuższą chwilę na komponowaniu zestawu ubrań, który zamierzamy ubrać. Myślimy nad sukienką, marynarką, butami i wieloma innymi elementami. Jednak co robimy chwilę przed wyjściem z domu? Sięgamy po torbę. A czy jej fason, wielkość i kolor również uwzględniliśmy w naszych rozważaniach nad stylizacją? Niestety zazwyczaj o tym zapominamy i stawiamy na jeden, ten sam model każdego dnia. To błąd, ponieważ pełni ona kluczową rolę w naszym looku. Pozwala nam ona mieć przy sobie kluczowe w życiu codziennym akcesoria. Jednak poza funkcjonalnością, kluczowa jest estetyka. Jest kluczowym dodatkiem, więc jej wybór nie może być przypadkowy. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy na jakie modele warto zwrócić uwagę, aby zachwycać stylem.

Miejska codzienność

Niewątpliwie najważniejszym modelem torby będzie dla nas ten, po który sięgamy najczęściej, czyli ten na co dzień. W końcu wychodząc do pracy, na uczelnię czy ze znajomymi musimy gdzieś pomieścić klucze, portfel, telefon, przyda się także puder, a także w razie czego parasolka. I tutaj kobiety dzielą się na dwie grupy -jedne stawiają na malutkie torebki, mieszczące absolutnie minimum, a inne stawiają na torby, które pomieszczą również małe zakupy. Wszystko zależy od naszego gustu i potrzeb. Modelami o małych rozmiarach będą z pewnością listonoszki i małe kuferki, a także zyskujące coraz większą popularność nerki. Z kolei jeśli zależy nam na większym rozmiarze sięgnijmy po shopperkę, do której zmieści się wszystko czego potrzebujemy. Warto też wziąć pod uwagę plecaki i plecako-worki. Są niezwykle wygodne, a do tego stylowe.

Większe wyjścia to większa sprawa

Tak naprawdę wybierając torebkę na co dzień kierujemy się głównie praktycznością i własnym gustem. Nieco inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu na większą uroczystość. Musi on być naprawdę przemyślany, ponieważ ma za zadanie pomieścić kilka kluczowych drobiazgów, a do tego stanowić piękne wykończenie naszej stylizacji. Zazwyczaj nasz wybór pada na torebki niewielkich rozmiarów -duże torby nie pasują do sukienki i szpilek. Wśród wybieranych przez nas propozycji zdecydowanie rządzą kopertówki. Mogą one być gładkie, z delikatnym motywem albo wypełnione mnóstwem rzucających się zdobień. Niektóre modele nosimy w ręce, inne na pasku albo na łańcuszku. Zależy jak nam wygodnie i co nam się podoba.

Trendy 2020 roku

Torby i torebki to poważna kategoria modowa, więc w ich przypadku również mamy do czynienia z trendami panującymi w konkretnym sezonie. Projektanci nie próżnują i cały czas zaskakują nas czymś nowym. Tym razem postanowili zabawić się nieco ich rozmiarem. Przeciętność jest nudna, więc wśród najnowszych propozycji szczególną rolę odgrywają te w rozmiarze mini, jak i maxi. Co ciekawe, proponują oni również podwójne torebki. O co chodzi? Na rynku znajdziemy dwie torebki stanowiące komplet – może być to duża torba z mniejszą w środku, dwie mniejsze, które możemy połączyć w dużą lub mała noszona z przodu, a duża zarzucona na ramię. Może wydawać się to dziwne, ale jest to naprawdę funkcjonalne rozwiązanie, a do tego w dobrym stylu. Pamiętajmy, że jeśli nie potrzebujemy nie musimy nosić zestawu, tylko jedną z torebek, która nam bardziej pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top