Prezent na 30 urodziny

Trzydzieste urodziny to wyjątkowa okazja do tego, aby świętować. Mówi się, że trzydzieści to nowe dwadzieścia, a więc współcześni trzydziestolatkowie to osoby o cechach osób zdecydowanie bardziej młodzieńczych niż to było jeszcze kilka lat temu. Osoby, które dobiegają trzydziestego roku życia często dopiero zaczynają prowadzić ustatkowane życie, mają swoją pierwszą stałą pracę i zaczynają myśleć o założeniu rodziny. W wieku trzydziestu lat większość osób uspokaja się, zaczyna czuć większą akceptację w stosunku do samych siebie  i dostrzegać wartości, które są dla nich naprawdę ważne. Pomimo tego dzisiejsi trzydziestolatkowie pragną żyć na pełnych obrotach i brać z życia jak najwięcej.

Prezent na 30 urodziny

Dorosłe życie nie musi więc oznaczać nudy i braku pasji, a wręcz przeciwnie. O ile w przypadku prezentów dla nastolatków warto kierować się obowiązującymi trendami to w odniesieniu do trzydziestolatków ta metoda raczej się nie sprawdza. Trzydziestolatkowie mają przeważnie sprecyzowane potrzeby oraz poglądy na większość tematów. Dobrze wiedzą co lubią, a czego nie, więc kierowanie się chwilową modą w ich przypadku nie jest najlepszym pomysłem. Zatem, czym kierować się wybierając dla kogoś prezent na 30 urodziny?

  • Personalizacja – jeśli wiemy, jakie pasje posiada, lub czym interesuje się nasz jubilat to zdecydowanie powinniśmy wykorzystać tę możliwość. Jeśli nie mamy pewności, czy nasz przyszły 30-latek posiada już rzecz, która dotyczy jego pasji to warto jest podpytać np. jego lub jej partnera bądź partnerkę, a jeśli jest singlem to najlepszego przyjaciela. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasz prezent będzie wyjątkowy, ale też przydatny.
  • Potrzeby – kierując się do sklepu, w celu zakupu prezentu dla trzydziestolatka, powinniśmy wziąć sobie do serca jego potrzeby. Warto zastanowić się, czy nasz jubilat nie wspominał, że coś zamierza kupić lub, że coś mu się szczególnie podoba. Jeśli kupimy mu taką rzecz to z pewnością się ucieszy, gdyż i tak przecież chciał to mieć. Poprzez takie działanie sprawimy też, że nasz trzydziestolatek poczuje się miło, gdyż będzie wiedział, że zwracamy uwagę na to co mówi i chcemy go uszczęśliwić.
  • Niespodzianka – prezent-niespodzianka to opcja, jeśli dobrze znamy naszego trzydziestolatka. Wiemy wtedy, jaki rodzaj niespodzianki będzie dla niego najlepszy. Niekonwencjonalne pomysły na prezent sprawdzają się tam, gdzie inne prezenty wydają nam się po prostu za mało wyjątkowo. Taką niespodzianką może być skok na bungee, czy kolacja w wyjątkowej restauracji. Wszystko zależy od tego, co lubi nasz jubilat.
  • Rozwój – trzydzieści lat to czas, kiedy wiele osób stawia na rozwój osobisty. Rozwój można rozumieć różnorako, gdyż jego realizowanie może przebiegać w rozmaity sposób. W związku z osiągnięciem trzydziestego roku życia dużo ludzi decyduje się na to, by powrócić do rozwijania dawno nierozwijanych umiejętności lub rozpocząć coś zupełnie nowego. Dlatego zapisują się na naukę dodatkowe lekcje angielskiego, czy spędzają wieczory na szydełkowaniu. Warto wesprzeć naszego trzydziestolatka w realizacji jego postanowień poprzez odpowiedni prezent. Nasz jubilat z pewnością doceni to, że trzymamy kciuki za jego działania i wierzymy w sukces rozpoczętych przedsięwzięć.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top