Co kupić chłopakowi na urodziny?

Aktualnie życie nabiera co raz większego tempa, a pielęgnowane przez przodków obyczaje stopniowo zanikają. Jednakże celebracja urodzin to wyjątek od reguły, bowiem jest to zwyczaj lubiany i nie słabnący na popularności. Obchodzenie urodzin to odwieczna tradycja świętowania rocznicy przyjścia na świat. Dzień ten powinien nieść w sobie radość, spędzany w gronie bliskich osób. Składane życzenia zawierają  wszystko to, o czym na co dzień się nie mówi. Zawsze staramy się, by te chwile upłynęły w miłej atmosferze i zapadły głęboko w pamięć. Chcąc sprawić przyjemność, bliscy pragną wręczyć solenizantowi w tym dniu wyjątkowe podarunki. Wybór odpowiedniego prezentu staje się często nie lada wyzwaniem. O ile w przypadku kobiet, zarówno dojrzałych jak i młodych, zawsze doskonale sprawdzają się uniwersalne kwiaty czy biżuteria, o tyle sprawa staje się o wiele bardziej skomplikowana gdy osobą obdarowywaną jest młody mężczyzna.

Co zrobić aby urodziny były niezapomniane a prezent nietuzinkowy? Jeśli poszukujesz inspiracji, co kupić chłopakowi na urodziny, poniższe propozycje pomogą podjąć najlepszą decyzję dopasowaną do twoich możliwości.

1. Jeśli budżet jest ograniczony, doskonale sprawdzą się prezenty, które możemy wykonać własnymi siłami. Bez wątpienia każdy mężczyzna doceni wyśmienity posiłek przygotowany z sercem. Co raz więcej osób zamawia gotowe słodkości w cukierni, wykonany samodzielnie tort to nie tylko rarytas ale także okazanie swojego dużego zaangażowania. Równie oryginalnym ale szybszym i prostszym sposobem na wręczenie wyjątkowego podarunku jest wykonanie breloczka lub spinek do mankietów- tutaj wystarczy odrobina wyobraźni aby stworzyć niepowtarzalny, spersonalizowany prezent. Wspaniałym upominkiem i pamiątką na lata jest także kolaż zdjęć solenizanta z bliskimi mu osobami i przyjaciółmi

2. Jeżeli do dyspozycji jest określona suma, otwiera się szeroki wachlarz możliwości. Jeśli solenizant jest wielbicielem słodkości, z pewnością będzie zadowolony z kosza słodkości, czekoladowego telegramu bądź równie nietuzinkowych, smacznych zestawów narzędzi, przyborów do golenia czy padów do gier. Jeżeli chłopak jest gadżeciarzem, zabawnym prezentem okazać się mogą: koszulka, bluza, poduszka lub skarpetki z niebanalnym nadrukiem. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się kaski z miejscem na napój czy książki z ukrytą wewnątrz butelką trunku. Chcąc podarować klasyczny upominek warto zastanowić się nad kupnem zegarka czy ekskluzywnych perfum. Zwolennikowi praktycznych prezentów sprawić przyjemność może: nowy pendrive, gra na konsolę, słuchawki czy etui na telefon.

3. Gdy chcemy podarować wspomnienia, nietuzinkową formą prezentu jest wręczenie biletu na wycieczkę, wydarzenie sportowe czy koncert ulubionego zespołu. Dla miłośników adrenaliny fantastycznym pomysłem może okazać się voucher na skok ze spadochronem lub na jazdę szybkim, sportowym samochodem. Wśród niematerialnych upominków miejsce znajdują także kursy, bony podarunkowe czy karnety na siłownię

Wachlarz prezentów urodzinowych jest ogromny i z roku na rok lista możliwości jest co raz dłuższa. Niezmiennie jednak, najbardziej doceniane są te podarunki, które płyną prosto z serca. Czasem są to najlepsze życzenia czy wyśmienita kolacja, czasem kosztowne gadżety czy niezapomniane przeżycia. Niezależnie od tego na jaki prezent się zdecydujemy i jaką kwotę przeznaczymy na ten cel, należy pamiętać, że najważniejsza w tym dniu jest pamięć i obecność bliskich osób oraz wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top