Bluzy męskie — trendy na wiosnę 2019

Inf. prasowa

Wiemy już, że nadchodząca wiosna będzie należała do bluz. Zwłaszcza w męskich stylizacjach staną się bardzo ważnym elementem. Nie tylko będą chroniły przed chłodem, ale przede wszystkim pomogą wykreować swobodny, nonszalancki wizerunek. To propozycje nie tylko dla nastolatków. W komfortowych i stylowych bluzach dobrze czują się też dojrzali panowie.

Bluzy to od wielu lat niezbędna odzież w męskiej szafie. Do ich zakupu i noszenia nikogo nie trzeba przekonywać. Ogromny wybór fasonów, krojów, materiałów i kolorów pozwala dopasować ubrania do preferencji i budowy ciała każdego pana. Bluzy są wybierane przez nastolatków i dojrzałych mężczyzn — wszystkich, którym zależy na tym, aby wyglądać modnie i dobrze się czuć. Nie krępują ruchów, pozostawiając pełną swobodę na czas ćwiczeń, zabawy oraz odpoczynku.

Gładkie czy z nadrukami?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno wiele zależy od osobistych upodobań mężczyzny. Młodsi chętniej sięgają po bluzy z nadrukami, ponieważ poprzez ubrania chcą wyrażać siebie. Nie boją się także odważnych połączeń kolorystycznych, dlatego w ich szafach króluje zieleń, czerwień czy niebieski. Taki trend wynika nie tylko z różnic pokoleniowych. Jest też podyktowany tym, że starsi mężczyźni częściej niż nastolatkowe zmuszeni są do przestrzegania rygorystycznych zasad dress code’u w pracy. Nie zmienia to jednak faktu, że również w szafie biznesmenów czy pracowników korporacyjnych nie może zabraknąć bluzy męskiej. Duży ich wybór znajdziesz na stronie https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Meska_Bluzy-819.html. Po godzinach pracy lub podczas „casual friday” w biurze możesz wybrać gładką bluzę, wkładaną przez głowę. Niektóre pozbawione są kaptura, inne mają efektowny kołnierz wokół szyi. Stonowana kolorystyka tych produktów sprawia, że doskonale wyglądają, kiedy siedzisz przy biurku w pracy, w bibliotece, na uczelni, a także w przydomowym ogrodzie. Ponieważ mają wiele zastosowań, będą inwestycją na kilka sezonów.

Jak i kiedy nosić bluzy?

Bluza to swobodny element garderoby. Zdecydowanie najlepiej wygląda podczas nieformalnych sytuacji — na spacerze, na grillu ze znajomymi, w barze czy w galerii handlowej. Jej ogromną zaletą jest uniwersalność. Kiedy nie wiesz, co na siebie włożyć, masz w planach leniwy dzień albo wieczór na kanapie, bluza okaże się trafnym wyborem. W połączeniu z jeansami to klasyczny, szybki zestaw, który może nie wyróżni Cię z tłumu, ale na pewno sprawi, że poczujesz się dobrze.

Bluzy męskie najlepiej wyglądają w poniższych stylizacjach.

  • Sportowych — zresztą z takim zamysłem powstały. Początkowo zarezerwowane dla pracowników fizycznych i sportowców, z czasem skradły serca studentów i młodzieży szkolnej. Dzisiaj powszechnie wybierane na treningi na bieżni i na siłownię, świetnie sprawdzają się podczas rozgrzewki.
  • Casualowych — bluzy męskie sprawdzą się tam, gdzie liczy się przede wszystkim komfort, czyli na zakupach, spotkaniach towarzyskich, w kinie. Dobrze wyglądają połączone z jeansami, kurtkami bomberkami oraz sneakersami.

W szafie najlepiej mieć przynajmniej dwie bluzy — klasyczną w stonowanej kolorystyce i oryginalną, ozdobioną nadrukiem czy ciekawą grafiką. Wówczas będziesz miał wiele możliwości wykorzystania ich w rozmaitych stylizacjach. Jeśli sięgniesz po bluzę jednokolorową lub łączącą kontrastowe bloki kolorów, wówczas reszta outfitu może być bardziej odważna. Mniejsza swoboda w zakresie fasonów, faktur czy odcieni pozostaje w sytuacji, gdy włożysz bluzę z nadrukami. Wówczas najbezpieczniejszym rozwiązaniem będą klasyczne jeansy i gładka kurtka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top