Biżuteria z rubinem – co oznacza?

Inf. prasowa

Rubin od lat zachwyca miłośników biżuterii (i nie tylko!) swoją zjawiskową krwistoczerwoną barwą. Dodatkowo, ten wyjątkowy klejnot uważany jest za symbol miłości, pasji i pożądania – nic więc dziwnego, że często pojawia się jako centrum pierścionków zaręczynowych. Według starożytnych legend rubin miał wzmacniać uczucia i inspirować w poszukiwaniu własnego szczęścia. Dodatkowo przypisuje mu się również właściwości lecznicze – takie jak sprzyjanie pozytywnym myślom, łagodzenie stresu i stanów depresyjnych, a także zwiększanie pewności siebie. Przez tak ogromną liczbę właściwości, biżuteria z rubinem jest bardzo pożądanym rodzajem ozdób, zresztą nic dziwnego – sam jej wygląd jest po prostu oszałamiający!

Biżuteria z rubinem w pierścionkach zaręczynowych

Wybranie pierścionka zaręczynowego, w którego koronie pojawia się rubin to doskonały pomysł! Sam klejnot wygląda zupełnie oszałamiająco, a kiedy zagłębimy się w jego symbolikę, możemy zamienić ten drobny pierścionek w symbol pasjonującej, namiętnej miłości, obok którego żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Pierścionek zaręczynowy nie jest zwykłą biżuterią. Ta mała, na pozór nieszczególna ozdoba, skrywa w sobie obietnicę wiecznej miłości, oddania i rozpoczęcia nowego, pięknego rozdziału w życiu.

Rubin – w jakiej oprawie?

Myśląc o biżuterii z rubinem, pierwsze co przychodzi na myśl to majestatyczne, widowiskowe pierścienie, otulone warstwą żółtego, błyszczącego złota. I wydaje się, że jest to kruszec najbardziej odpowiedni do tak intensywnej barwy drogocennego klejnotu. Jednakże, w momencie kiedy pomyślimy o wersji w złocie czarnym – robi się coraz ciekawiej. Jest to już raczej element biżuterii bardziej niestandardowy, jednak bez wątpienia również znajdzie grono swoich zwolenników. Natomiast białe złoto, czy srebro zaprezentują się z tym krwistym kamieniem szlachetnym równie zjawiskowo – chłodny odcień kruszcu idealnie wydobędzie jego barwę. Po tak wspaniałą biżuterię warto zajrzeć do salonu internetowego SAVICKI – znajdziecie tam doskonały wybór cennej biżuterii, w wielu odsłonach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top