Jaki wibrator na początek? Pomagamy wybrać! [4 rady]

Wibratory to cały czas najpopularniejszy rodzaj gadżetów erotycznych. Praktycznie w każdym sex shopie wibratory znajdują się na szczytach list bestsellerów. Sprawdźmy, jaki wibrator będzie najlepszy na początek, czym różnią się poszczególne rodzaje i od czego zacząć przygodę z takimi gadżetami erotycznymi.

Pierwszy wibrator – jaki wybrać?

Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi, wibrator kojarzy się raczej jednoznacznie. W rzeczywistości te zabawki erotyczne możemy podzielić na kilka typów, które znacząco różnią się budową i częściowo też zastosowaniem. Wibratory z oferty sex shopów możemy podzielić aktualnie na:

  • wibratory dopochwowe,
  • wibratory króliczki,
  • wibratory dla par,
  • inne wibratory, na przykład wibratory analne, punktu G, masażery całego ciała itd.

Klasyczne wibratory dla kobiet

Proste, dopochwowe wibratory dla kobiet to najbardziej klasyczny wybór spośród tego rodzaju gadżetów erotycznych. Nie trzeba tu chyba tłumaczyć ani budowy, ani zastosowania takich wibratorów. Oczywiście poszczególne modele takich wibratorów różnią się pomiędzy sobą wielkością, kolorem, ilością trybów pracy, wyprofilowaniem itd. Na rynku są dostępne również modele wibratorów sterowanych smartfonem. Specjalna aplikacja pozwala nam na programowanie własnych trybów wibracji oraz zdalne uruchamianie urządzenia. Na początek radzimy wybrać jeden z mniejszych modeli jak na przykład widoczny poniżej miniwibrator B Swish Bcute Classic.

Wibrator łechtaczkowy, czyli masażer łechtaczki

Wibrator łechtaczkowy (np. wibrato łechtaczkowy z n69.pl) to gadżet, którego podstawowym zadaniem jest stymulacja kobiecej łechtaczki i jej okolic. Masażery łechtaczki możemy podzielić dodatkowo na tradycyjne, wibrujące oraz masażery nowej generacji, tak zwane bezdotykowe albo powietrzne. W przypadku tego nowego  rodzaju gadżetów stymulacja odbywa się nie za pomocą wibracji, a poprzez wysyłane przez urządzenie, rytmiczne fale powietrza. Dla wielu kobiet ten rodzaj stymulacji jest dużo bardziej satysfakcjonujący niż w przypadku klasycznych wibratorów do łechtaczki. Masażery łechtaczki mogą mieć przeróżne kształty. Zwykle są one zbudowane tak, aby jak najlepiej dopasować się anatomicznie do rejonów łechtaczki. Można je wykorzystać w trakcie zabawy solo lub w czasie gry wstępnej z partnerem. Jest to idealny gadżet na początek dla kobiet, które preferują orgazm łechtaczkowy.

Jak działa wibrator króliczek?

Zastanawiacie się, co to takiego wibrator króliczek? Pod tą sympatyczną nazwą kryje się bardzo poręczny gadżet erotyczny, który pozwala połączyć pieszczoty łechtaczki ze stymulacją punktu G. Można powiedzieć, że króliczek to masażer łechtaczki i wibrator punktu G (https://n69.pl/produkty-erotyczne-dla-kobiet/wibratory-dla-kobiet/wibratory-punktu-g-dla-kobiet) w jednym. Wibrator tego rodzaju posiada zwykle dwa ramiona, dopasowane w taki sposób, aby jednocześnie stymulować dwie najbardziej wrażliwe strefy erogenne kobiety.

Wibrator dla par

Wibrator dla par to nieco bardziej zaawansowany gadżet erotyczny, który może jednak dostarczyć niezapomnianych doznań. Warto wspomnieć od razu, że jest to jeden z niewielu erotycznych gadżetów dla par, które pozwalają na stymulację obojga partnerów w tym samym czasie. Budowa wibratora dla par znacznie różni się od klasycznych zabawek erotycznych. Zadaniem szerszego końca jest stymulacja łechtaczki i jej okolic. Z kolei węższy koniec umieszczany jest w pochwie wraz z członkiem partnera, gdzie stymuluje obie strony. Brzmi to może dosyć skomplikowanie, jednak w praktyce używanie wibratora dla par nie powinno sprawić żadnych problemów. Sytuację może nieco rozjaśnić umieszczone poniżej zdjęcie, prezentujące jeden z wibratorów dla par. Palec wskazujący modelki prezentuje ułożenie członka, a miejsce pod kciukiem to nasadka, która stymuluje łechtaczkę.

Nie jest to może najlepszy wibrator na początek, warto jednak wziąć pod uwagę zakup takiej zabawki erotycznej. Szczególnie jeśli szukacie gadżetu, którym moglibyście się w intymnych chwilach cieszyć jednocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top