10 pomysłów na życzenia na 30 urodziny!

Urodziny to dla każdego z nas jeden z najważniejszych dni, tuż obok Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Każdy kolejny rok życia staramy się szczęśliwie celebrować – najlepiej w towarzystwie osób, które kochamy, bliskich przyjaciół i rodziny. O ile, gdy jesteśmy małymi dziećmi pomysły na życzenia i prezenty urodzinowe nie są dużym problemem, o tyle wraz z wiekiem coraz ciężej jest dobrać coś odpowiedniego – wszystko wydaje się nudne i oklepane, więc w końcu rezygnujemy z życzeń, lub decydujemy się na typowe „wszystkiego najlepszego”

A przecież warto świętować i dawać innym radość – nieważne, czy kończą 18 lat, czy 50!

Jakie życzenia złożyć 30-latkowi, żeby były oryginalne, ciekawe i zabawne? Poniżej znajdziecie odpowiedź na te pytanie!

Zabaw się treścią!

1. Co powiesz na bardziej spersonalizowane życzenia? Możesz wykorzystać imię solenizanta, np. Andrzeju/Michale/Pawełku kochany, bądź zawsze wyspany, Niech szczęście Ci sprzyja, i czas miło mija!

2. Możesz również wykorzystać hobby, zainteresowania i pasje, np. wędkarstwo: Pełnego ryb łowiska, świetnego towarzystwa, w Twoje urodziny dzisiaj Ci życzymy!

3. Dobre będą również takie, które wskazują na wiek solenizanta: Ktoś mi powiedział, że kończysz 30 lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń! 

4. Śmieszne życzenia zawsze się sprawdzają – pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Wulgarne i te z podtekstami warto wykorzystywać tylko wtedy, gdy bardzo dobrze znamy drugą osobę. Niektóre jednak sprawdzą się dla każdego, jak np: Życzę Tobie powodzenia, apetytu do jedzenia, forsy dużo, dzieci kupę, fajną pracę i chałupę! 

5. Jeśli bardzo dobrze znasz drugą osobę i wiesz na czym jej najbardziej zależy… po prostu to powiedz. Nie wyszukuj śmiesznych wierszyków, ale życz jej lub jemu tego, o czym naprawdę marzy. Takie życzenia mają dla drugiej osoby największą wartość – mówimy jej w ten sposób, że ją znamy i naprawdę zależy nam na jej szczęściu.

A co powiesz na ciekawą formę?

6. Życzenia, prócz zabawnej treści, powinny być przekazane w interesujący sposób! Jeśli wiesz, że druga osoba uczy się egzotycznego języka, postaraj się przetłumaczyć swoje życzenia i powiedzieć je w zrozumiały tylko dla niego/niej sposób! Zaskoczenie i radość gwarantowana!

7. Jeśli urodziny obchodzi osoba, z którą mieszkasz, masz naprawdę dużo możliwości złożenia życzeń! Możesz spisać je na karteczkach i podczas nieobecności solenizanta stworzyć ze złożonych kartek ścieżkę – najlepiej od drzwi do prezentu!

8. Natomiast jeśli prezentem jest książka – fajnym sposobem będzie napisanie dedykacji na stronie tytułowej. Pamiętaj tylko, żeby najpierw przećwiczyć swoje pismo na kartce, albo zrobić sobie szkic ołówkiem!

9. Śpiewane życzenia – pomysł dla tych bardziej odważnych! Przy wzniesieniu toastu lub wręczaniu prezentu możesz wyśpiewać, czego życzysz drugiej osobie. Jeśli fałszujesz – nie przejmuj się! Może to być Twój wielki atut – nie tylko rozbawisz drugą osobę, ale na dodatek zapamięta Twoje życzenia na bardzo długo

10. Skoro mamy do czynienia z 30 urodzinami, dobrym pomysłem byłoby 30 cukierków… każdy owinięty we wstążkę z napisanym życzeniem! Lub (jeśli masz zdolności cukiernicze) zrobić coś w stylu „ciasteczek z wróżbą”, jednak zamiast wróżby – 30 ciasteczek z życzeniami!

To było 10 pomysł na zaskakujące i dające największą satysfakcję życzenia urodzinowe dla 30-latka (chociaż nie tylko – rady te możecie zastosować również w przypadku 20, 40, jak i 60 urodzin!) Mam nadzieję, że porady były dla Was pomocne i skorzystacie z nich przy najbliższej okazji!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

top